You are viewing the results for Hallbybollen 2019. View the current results for Hallbybollen 2020 here.

Flickor 12 (födda 06 eller senare)



Games

  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team   Live  
06012402 Sun 06/01 09:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final Gökstens BK Svart 18 - 3 HK Guldkroken Hjo    
06012502 Sun 06/01 09:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final Vadstena HF 5 - 6 Huddinge HK 2      
06012303 Sun 06/01 09:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 1/16 Final Torslanda HK 2 11 - 5 IFK Nyköping Vit      
06012403 Sun 06/01 09:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final RP IF Linköping 2 16 - 8 Falköpings AIK HK    
06012503 Sun 06/01 09:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final HK Country 7 - 6 HK Aranäs Röd    
06012404 Sun 06/01 10:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final GF Kroppskultur 1 10 - 8 Redbergslids IK    
06012504 Sun 06/01 10:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final IFK Nyköping Blå 4 - 3 NKIK    
06012411 Sun 06/01 13:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final IFK Bankeryd 1 12 - 6 Tyresö Handboll 1    
06012511 Sun 06/01 13:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final Eskilstuna Guif Röd 5 - 7 Gökstens BK Svart    
06012312 Sun 06/01 14:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 1/8 Final Strömstad HK 11 - 6 Huddinge HK 2    
06012412 Sun 06/01 14:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final HK Aranäs Blå 5 - 9 Torslanda HK 2    
06012512 Sun 06/01 14:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final GF Kroppskultur 2 11 - 6 RP IF Linköping 2    
06012313 Sun 06/01 14:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 1/8 Final Skövde HF 2 10 - 7 HK Country    
06012413 Sun 06/01 14:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final Huddinge HK 1 14 - 13 GF Kroppskultur 1    
06012513 Sun 06/01 14:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final Önnereds HK GRÖN 11 - 4 IFK Nyköping Blå    
06012415 Sun 06/01 15:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/4 Final IFK Bankeryd 1 5 - 10 Gökstens BK Svart    
06012515 Sun 06/01 15:30 Sun 06/01 Elmia B-hallen 9 1/4 Final Strömstad HK 11 - 12 Torslanda HK 2    
06012316 Sun 06/01 16:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 1/4 Final GF Kroppskultur 2 10 - 3 Skövde HF 2    
06012416 Sun 06/01 16:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 1/4 Final Huddinge HK 1 8 - 9 Önnereds HK GRÖN    
06012318 Sun 06/01 17:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 Semi final Gökstens BK Svart 14 - 11 Torslanda HK 2    
06012418 Sun 06/01 17:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 8 Semi final GF Kroppskultur 2 16 - 4 Önnereds HK GRÖN    
06012320 Sun 06/01 18:00 Sun 06/01 Elmia B-hallen 7 Final Gökstens BK Svart 15 - 12 GF Kroppskultur 2    
Säkra Stormtrivs Atteviks Hobby Mårdskogs Passera Xano Elite Hotel IF Hallby HK City Hotel Länsförsäkringar O'Learys Tosito ITAB JEMAB Nybergs bil Rosenlunds Åkeri Work System Bygginvest Destination Jönköping Kempa Lekana Maskin Ny position FC Gruppen Stadium Kultur- och fritidsförvaltningen